Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Ownice - Oferty sprzedaży działek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Jarnatów

Jarnatów(Ownice + 20 km)

120 000 zł1 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

I. Lokalizacja - W krainie lasów i czystych jezior Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Jarnatów, na terenie Pojezierza Lubniewicko-Sulęcińskiego. To lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Karkoszów

Karkoszów(Ownice + 8 km)

2 800 000 zł28 160 m² 99,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Unikatowa, jedyna taka - oferta gruntu inwestycyjnego w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 22 z kierunku granicy polsko-rosyjskiej do granicy Niemiec (do granicy w Kostrzynie n/odrą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bogdaniec

Bogdaniec(Ownice + 21 km)

84 000 zł1 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki o powierzchniach od 11 - 15 arów, położone u podnóża lasu w Motylewie, gmina Bogdaniec. Doskonały dojazd drogą wojewódzką, asfaltową. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Witnica

Witnica(Ownice + 16 km)

2 550 000 zł8 000 m² 318,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta działki komercyjnej o powierzchni 8000 m2. Kształt działki to prostokąt, ukształtowanie terenu: płaskie. Działka ogrodzona betonowym murem. Na terenie działki prowadzona jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jenin

Jenin(Ownice + 23 km)

450 000 zł8 900 m² 50,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej działki zlokalizowanej w Jeninie w gminie Bogdaniec, kilka kilometrów od centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Przedmiotem sprzedaży jest działka.

Szczegóły ogłoszenia

93 000 zł930 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane w Sulęcinie ul. Młynarska kierunek na Brzeźno. Do sprzedania 12 działek o różnej wielkości od 912 m2 do 1559 m2. Cena w zależności od położenia od 80 do 120 zł /.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Radachów

Radachów(Ownice + 5 km)

75 000 zł1 666 m² 45,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest 5 różnej wielkości działek przeznaczonych pod budowę domów jednorodzinnych. Nieruchomości zlokalizowane w spokojnej lokalizacji w Radachowie gm. Ośno Lubuskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 707 860 zł12 199 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz gotowego i doskonale skomunikowanego gruntu pod nową inwestycję deweloperską? Ta propozycja to idealna baza do stworzenia rentownego osiedla mieszkaniowego lub kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Krzeszyce(Ownice + 12 km)

123 000 zł1 244 m² 98,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne działki budowlane o pow. 1244 m2 każda, położone w Krzeszycach niedaleko centrum. Wymiary działek idealne do budowy 44x29m. Dla działek wydane zostały warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Ownice

Ownice,lubuskie

1 000 000 zł100 000 000 m² 2,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 36.05 ha w tym 12 ha lasu 45-letniego, usytuowana w miejscowości Ownice gminie Słońsk, blisko granicy niemieckiej. Działka, w której można utworzyć zbiorniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Ownice

Ownice,lubuskie

70 000 zł5 860 m² 11,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka położona na obrzeżach wsi Ownice, przy lesie, w sąsiedztwie stawy i domki letniskowe. Więcej informacji   .

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij